Relax pro děti…. masáž?

My dospělí žijeme hektický život…pracujeme a děláme vše proto, aby naše dětí měly vše, co chtějí….myslím tím hmotné věci….
A my, když už cítíme, že je toho na nás moc, tak v lepším případě se objednáme někde na masáž nebo si zajedeme na wellness se zrelaxovat. Prostě na chvíli chceme vypnout a zbavit se toho stresu!
Ale co děti ? Můžeme si říct, že mají bezstarostný život. Ony nezažívají takový stres, jako my.
Opak je pravdou.
Není to samozřejmě stejné, ale i dětí mají své strachy, stresy ze školy, úzkosti, obavy… a pak je to na nás rodičích, aby jsme je vyslechli a snažili se je pochopit a pomoci jim. Rodičovská láskyplná náruč je nenahraditelná❤.
🍀Už málokdo ví, že i pro děti jsou tady možnosti, jak jim dopřát relax, uvolnění a pohodu. Pomoci jim také chvíli vypnout, zklidnit se a načerpat novou energii.
Jednou z možností jsou právě „masáže dětí“!
Nejsou určeny pouze miminkům, ale i větším dětem!😊
Další možností jsou relaxace.
Pusťte si nějakou klidnou hudbu a společně s dítětem sdílejte SPOLEČNÉ OKAMŽIKY KLIDU. Prožívejte to spolu a můžete si z toho udělat třeba podvečerní rituál.
A bonus je, že se zklidní nejen dítko, ale i VY!
Jsem nadšenou dlouholetou průvodkyní dětí na jejich cestě za poznáním a specializuji se na terapeutické a relaxační techniky pro děti. Naučím vás, jak efektivně tuto terapii začlenit do běžných aktivit, ať už v mateřských školách, dětských skupinách nebo doma. Můj příběh si přečtete zde